Image Alt

Neden ChefBörek?

Türkiye’nin Çeşidi En Bol Börekçisi

ARADIĞIN BÖREK ELİMİZDE!

Börek tutkunlarının aradığı böreği çok iyi biliyoruz.

Uzayan Börek

Bizim yolculuğumuzun başlangıcı, uzun süren bir lezzet araştırmasına dayanıyor. Şehir şehir, sokak sokak gezdik. Yıllarca çalıştık, denedik ve sonunda böreğin en iyisini ortaya çıkarmayı başardık! Herkes Adana Böreği diyor, biz “Uzayan Börek” diyoruz. Tam 18 kat baklava hamurunu incecik işliyor, onu en kalitelisinden 3 çeşit yöresel peynirle buluşturuyoruz.

ChefBörek'te Börek Evreni

Anne eli değmiş hissi veren Boşnak Böreği, klasiklerden vazgeçemeyenler için Kol Böreği ve Su Böreği de menümüzdeki yerlerini aldılar. Zaman içinde geliştirdiğimiz yeni reçetelerle börek evreninde bazı sıradışı olayların yaşanmasına da sebep olduk. Uzayan Börek’i önce bal ve fıstıkla, sonra çikolatayla ve en sonunda da beyaz çikolatayla bir arada getirdik. Sizleri Uzayan Börek’in en tatlı halleriyle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Soslu ve Farklı Lezzetler

Uzayan Börek ile başlayan bu sıra dışı tarif keşfi, cheddar sos ve Boşnak Böreği ile servis ettiğimiz yoğurt ve tereyağlı sos ile kaldığı yerden devam ediyor.

Böreğin

En Güzel Hali

ChefBörek, bünyesinde bulundurduğu börek çeşitleriyle Türkiye’nin en zengin menüsüne sahip. Uzayan böreğin yanında boşnak böreği, boşnak mantısı ve tatlılarıyla birlikte kahve çeşitleri, çay çeşitleri, taze içecekleri ile denenmemişi gerçekleştiriyor ve “Türkiye’nin çeşidi en bol börekçisi’’ konseptini hayata geçiriyor.

Kazandıran Fırsatlar

ChefBörek olarak “Global Markalar” kategorisindeki markaların iş modelini benimsiyoruz. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları bayilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin En İyi Böreği

Türkiye'nin Börekçisi! Türkiye’nin en zengin börek menüsüne sahip ChefBörek sizleri her sabah sıcak börek kokusuyla karşılar. Hafta içi her gün sabah 07.00’dan akşam 22.00’a kadar sizleri şubelerimizde ağırlamak için heyecanla bekliyoruz.

100% Kazanç Fırsatı

ChefBörek, merkezine kazan/kazan sistemini oturtmuştur. Yani bayilerinin karlılık oranı ne kadar yüksekse, markanın da doğru orantıda büyüyeceği anlayışındadır. Üretim ve satış maliyetlerini minimize ederek, bayilerinin fabrikadan tedarik ettiği tüm ürünlerde 100% kazançlı olmasını garanti eder.

En İyi Sistemler

ChefBörek olarak kullandığımız Restoran Takip Sistemi ile vardiya yönetimi, satış ve sipariş raporlaması, hangi ürünlerin hangi saatlerde daha çok satıldığı gibi analizler çıkararak doğru pazarlama stratejisi oluşturulmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Eğitim Desteği

Ailemize franchise olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelilkli olarak hem teknik hemde becerilerini geliştirmelerini sağlayacak bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, şube içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler.

Sektörün Dijital Yüzü

ChefBörek olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Üretimden sipariş teslimine, lojistikten tedariğe kadar her alanda en son teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en verimli ve karlı şekilde çalışıyoruz.

İhtiyar Gurme (Milliyet Favori Lezzetler)

Böyle daha da güzel oluyor adana böreği. Gravyer peynirini krema ile inceltiyorlar, müthiş bir lezzet patlaması!

Sevimli Gurme (Influencer)

Uzayan böreklerinin yanında boşnak mantısını görmek mutlu etti beni. Öyle severim ki, üzerinde de yoğurt ve kırmızı biber tereyağı kombinasyonu, Teşekkürler Chef Börek

Sertaç Virancık (Hürriyet)

Fabrika tek kelimeyle muhteşem. Çalışanlar çok temiz, disiplinli. Yerler, masalar pırıl pırıl. Hijyen kuralları üst seviyede. Gönül rahatlığıyla böreğinizi, baklavanızı yiyebilirsiniz.