Image Alt

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları birimi olarak; katılımcılığı, takım çalışmasını, girişimciliği ve yaratıcılığı destekliyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İşe Alım Süreçlerimiz

Takımımızın bir parçası olmaktan her zaman mutlu olan, başarma arzusu yüksek, çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin bizi geliştirdiğine; yenilikçi, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan, dürüst bireyelerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanırız. Bunun için de Yetkinlik Bazlı Mülakatlar ve yardımcı işe alım araçları kullanırız. Takımımızın güçlü parçalarından biri olmak, çalışırken eğlenmek ve en önemlisi bizler sektörün öncü markası olmak için koşarken aramıza katılmak isteyen herkesin aşağıdaki formu doldurmasını bekliyoruz.

ChefBörek'te Çalışma Deneyimi

Çalışırken eğlenmeyi ve ChefBörek değerlerimize bağlı kalmayı ilke edindik. Motivasyonumuzu güçlendirecek etkinlikler zinciri oluşturduk. Terfi ve kariyer olanaklarını her pozisyon için mümkün kıldık. İlave olarak, pozisyon seviyelerine göre farklı sosyal ve yan haklar sunduk.

Oryantasyon Süreci

Pozisyona uygun adayın kanuni giriş işlemleri ve İnsan Kaynakları Oryantasyon Eğitimi tamamlandıktan sonra yeni çalışma arkadaşımız hangi pozisyonda olursa olsun önce Restoran Eğitimi alır. Pozisyonun uzmanlık alanları ve seviyeleri doğrultusunda oryantasyon süreci işe başladıktan sonra da ihtiyaca göre devam edebilmektedir. Hedefimiz şirketimizin dinamiklerini ve işin gerekliliklerini tam olarak benimsenmesini sağlamaktır.

İŞ BAŞVURU FORMU

    Lütfen Öz Geçmiş Dosyanızı Yükleyin (Yalnızca PDF)