BiziTanıyın-1

BÖREĞİN ŞEFİ

Bizim yolculuğumuzun başlangıcı, uzun süren bir lezzet araştırmasına dayanıyor. Şehir şehir, sokak sokak gezdik. Yıllarca çalıştık, denedik ve sonunda böreğin en iyisini ortaya çıkarmayı başardık! Herkes Adana Böreği diyor, biz “Uzayan Börek” diyoruz. Tam 18 kat baklava hamurunu incecik işliyor, onu en kalitelisinden 3 çeşit yöresel peynirle buluşturuyoruz. Uzayan Börek ile başlayan bu maceramıza zaman içinde yeni lezzetlerimiz de katıldı. Anne eli değmiş hissi veren Boşnak Böreği, klasiklerden vazgeçemeyenler için Kol Böreği ve Su Böreği de menümüzdeki yerlerini aldılar. Ama hepsinin ortak bir adı var; Chef Börek!

CHEF BÖREK’TE BÖREK EVRENİ

Zaman içinde geliştirdiğimiz yeni reçetelerle börek evreninde bazı sıradışı olayların yaşanmasına da sebep olduk. Uzayan Börek’i önce bal ve fıstıkla, sonra çikolatayla ve en sonunda da beyaz çikolatayla bir arada getirdik. Ve sonuç… Sizleri Uzayan Börek’in en tatlı halleriyle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Uzayan Börek ile başlayan bu sıra dışı tarif keşfi, cheddar sos ve Boşnak Böreği ile servis ettiğimiz yoğurt ve tereyağlı sos ile kaldığı yerden devam ediyor. Yeni lezzetlerimizi sizlerle buluşturmak için hala daha ilk günkü heyecanla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

YEMEĞE DE BEKLERİZ

Türkiye’nin en zengin menüsüne sahip olduğumuzu söylemiş miydik? Sizleri her sabah sıcak börek kokusuyla karşılamayı biz de seviyoruz ama canınız sıcacık bir çorba çektiğinde de sizi ağırlamak bizim için heyecan verici. Menümüzde ana yemeklerden makarna çeşitlerine, pizzalardan burgerlere, dürümlerden kahvaltı çeşitlerine kadar aklınıza gelebilecek her şey mevcut. Yapılmamışı yapmayı seviyoruz! Türkiye’nin ilk ve tek “Börek Restaurant & Cafe”si olarak, hafta içi her gün sabah 07:00’dan akşam 22:00’a kadar sizleri şubelerimizde ağırlamak
için heyecanla bekliyoruz.