ik1

POLİTİKAMIZ

İnsan Kaynakları birimi olarak; katılımcılığı, takım çalışmasını, girişimciliği ve yaratıcılığı destekliyoruz. ChefBörek, mutlu ve bağlı çalışanlarıyla büyük bir aile haline gelerek başarıyı sürekli kılmayı hedefler. Bu da İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturur.

ik2

İŞE ALIM SÜREÇLERİMİZ

ChefBörek ailesinin bir parçası olmaktan her zaman mutlu olan, başarma arzusu yüksek, içinde bulunduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin şirketimizi ve bizi geliştirdiğine; yenilikçi, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan, dürüst ve yüksek performanslı kişilerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanırız. Bunun için de Yetkinlik Bazlı Mülakatlar ve yardımcı işe alım araçları kullanırız. ChefBörek ailesinin hızla artan restoran sayısı ile birlikte personel ve yönetici ihtiyacı da sürekli artmaktadır. Takımımızın güçlü parçalarından biri olmak, çalışırken eğlenmek ve en önemlisi bizler sektörün öncü markası olmak için koşarken aramıza katılmak isteyen herkesin özgeçmişini temas@chefborek.com‘a bekliyoruz.

ik3

CHEFBÖREK’TE ÇALIŞMA DENEYİMİ

Çalışırken eğlenmeyi ve ChefBörek değerlerimize bağlı kalmayı ilke edindik. Motivasyonumuzu güçlendirecek etkinlikler zinciri oluşturduk. Terfi ve kariyer olanaklarını her pozisyon için mümkün kıldık. İlave olarak, pozisyon seviyelerine göre farklı sosyal ve yan haklar sunduk.

ik4

ORYANTASYON SÜRECİ

Pozisyona uygun adayın kanuni giriş işlemleri ve İnsan Kaynakları Oryantasyon Eğitimi tamamlandıktan sonra yeni çalışma arkadaşımız hangi pozisyonda olursa olsun önce Restoran Eğitimi alır. Pozisyonun uzmanlık alanları ve seviyeleri doğrultusunda oryantasyon süreci işe başladıktan sonra da ihtiyaca göre devam edebilmektedir. Hedefimiz şirketimizin dinamiklerini ve işin gerekliliklerini tam olarak benimsenmesini sağlamaktır.