KALİTE POLİTİKAMIZ VE SERTİFİKALAR

Chef Börek olarak kalite yönetimi esas alarak uluslararası geçerli; ISO 22000, ISO 9001 ve Helal Gıda sertifikalarına sahiptir. Hijyen, kalite, ve fiyat politikasıyla birlikte; müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutan, sürekli gelişen bir global marka haline getirmeyi planlamaktayız.
Her zaman “Mutlu Müşteri” sloganı temel hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda fiyat, kalite ve hijyen açısından bir üretim bandının başından şubelerimizdeki tezgaha kadar tüm proseslerde bu hedefleri benimsemekteyiz.
Çalışanlarımızın her biri kendinden bir önceki sürecin hijyen ve kalite açısından sorumlu tutulup her aşamada gerekli harici ve dahili denetimler gerçekleşmektedir. Bu sayede maksimum kaliteli ve verimli ürün oluşturmaktayız.
Tüm çalışanlarımız için eğitim faaliyetlerini arttırarak hem motivasyonunu sağlamak, hem de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızı sürekli olarak daha da ileriye taşımaktayız.
Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti garantisi vererek müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, ürün ve hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmek için onları dinlemeyi görev bilmek, müşteri sağlığını ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek olduğundan çalışmalarımızla birlikte asla tatmin olmayarak daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağımızı taahhüt ederiz.
Uzun vadede daha iyi hizmet vermek üzere sürekli kendimi daha da geliştiren ve sürekil analiz eden ekibimiz ile mutlu müşteri oranımızı hep %100’de tutmayı hedeflemekteyiz. Hatasız ve daimi bu çalışmayı vereceğimize de taahhüt etmekteyiz.
Operasyonel faaliyetlerimizin ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun olması esastır.