Merhaba!
Bu gün nasılsın? Biz gördüğün gibi 🙂 Aşağıda instagram sayfamızdan alıntıladığımız bazı güzel anılarımız var. Sen de buna ortak olmak istemez misin? O zaman Takip Et!

 

CHEF BÖREK AGRESİF BÜYÜYOR

Chef Börek yaklaşık üç ay önce kuruldu. Kısa zamanda 10 şubeye ulaşan şirket, yıl sonunda 20 şube olmayı hedefliyor. Agresif bir büyüme stratejisi izleyen şirketin 2019 hedefleri büyük. Önümüzdeki yıl en az 100 şubeye ulaşılması hedefleniyor. Agresif büyüme planı doğrultusunda ilk birkaç yıl üç haneli büyüme rakamlarına ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Chef Börek Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kaya, bu büyümenin büyük çoğunluğunun yatırımlar ve franchising işletmelerinden geldiğini belirtiyor. Chef Börek franchising vereceği girişimciden bir bedel talep etmiyor.

Sadece Chef Börek standartlarında şubenin dizayn edilmesi isteniyor. Şubelerde Avcılar’daki fabrikada üretilen ürünlerin satılacağını söyleyen Kaya, “Franchise vereceğimiz bütün yatırımcılar bizim ortağımız olacak. Yatırımcımızı zora sokacak bütün hamlelerden kaçındık ve kaçınmaya devam ediyoruz. Çünkü onlar büyüdükçe biz de büyüyeceğiz” diyor. Şirket, ilk aşamada İstanbul, İzmir, Ankara, Konya ve Bursa’da büyümeyi hedefliyor.

Haberin tamamı için lütfen tıklayınız…

Date

26 Aralık 2018

Category

Gazeteler

Call Now ButtonBayilik İçin Hemen Arayın!