Merhaba!
Bu gün nasılsın? Biz gördüğün gibi 🙂 Aşağıda instagram sayfamızdan alıntıladığımız bazı güzel anılarımız var. Sen de buna ortak olmak istemez misin? O zaman Takip Et!

NC Globals | Adana Böreği ile 1,5 Yılda 35 Şubeye Ulaştı

Chef Börek / NC Globals | Adana Böreği ile 1,5 Yılda 35 Şubeye Ulaştı

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kaya, “müşterilerimize Hoşlanacakları Yeni Lezzetler Sunmaya Devam Edeceğimizi Söylemiştik Ve Bu Sözümüzü Tutuyoruz. Müşterilerimiz Her Zaman Olduğu Gibi Kaliteli Ve Hijyenik Gıdaya Dair Aradıkları Her Ürünü Bizim Şubelerimizden Temin Edebilecekler. Yeni Konseptimizde Müşterilerden Gelen Talep Doğrultusunda Özel Olarak Hazırladığımız Sandviç Satışlarına Başladık” Dedi.

Özel olarak hazırladığı Adana böreğini farklı lezzetlerle buluşturarak müşterilerine sunan marka, yaklaşık 1,5 yıl önce adım attığı sektörde, 35 şubeli bir şirkete dönüştü.

Üç peynirli Adana böreği yaparak sektöre giren Chef Börek, 1,5 yılda sektörün önde gelen oyuncularından biri haline geldi. Şirket, 35 şubeye ulaşarak İstanbul’un hemen hemen her semtinde faaliyet göstermeye başladı. Önümüzdeki yıl İstanbul’daki büyümesinin yanısıra diğer illerde de şubeleşme atağına başlayacak olan şirket, kalite odaklı konseptine farklı tatlar da eklemeye başladı.

Haberin Devamı İçin Lütfen Tıklayın…

Date

5 Aralık 2019

Category

Gazeteler

Call Now ButtonBayilik İçin Hemen Arayın!