Merhaba!
Bu gün nasılsın? Biz gördüğün gibi 🙂 Aşağıda instagram sayfamızdan alıntıladığımız bazı güzel anılarımız var. Sen de buna ortak olmak istemez misin? O zaman Takip Et!

Retail | 1,5 Yılda 35 Şubeli Dev Oldu

Chef Börek / Retail | 1,5 Yılda 35 Şubeli Dev Oldu

Özel olarak hazırladığı Adana böreğini farklı lezzetlerle buluşturarak müşterilerine sunan Chef Börek, yaklaşık 1,5 yıl önce adım attığı sektörde, 35 şubeli bir zincire dönüştü.

Üç peynirli Adana böreği yaparak sektöre giren ve rakiplerinden farklı olarak tereyağ yerine sade yağ, 8 kat yufka yerine 18 kat baklavalık hamuru kullanan ve inovatif yaklaşımı ile kıymalı, ıspanaklı böreğin yanısıra pastırmalı, çikolatalı börekler imal eden Chef Börek, 1,5 yılda sektörün iddialı oyuncularından biri haline geldi.

“Böreğin Şefi” sloganlı Chef Börek, 35 şubeye ulaşarak İstanbul’un hemen hemen her semtinde faaliyet göstermeye başladı. Önümüzdeki yıl İstanbul’daki büyümesinin yanısıra diğer illerde de şubeleşme atağına başlayacak olan Chef Börek mağazalarında Adana ve Boşnak böreklerinin yanında sandviç çeşitleri, hamurlu tatlılar ve çok özel kahveler de bulunacak.

Haberin Devamı İçin Lütfen Tıklayın…

Date

5 Aralık 2019

Category

Gazeteler

Call Now ButtonBayilik İçin Hemen Arayın!