Merhaba!
Bu gün nasılsın? Biz gördüğün gibi 🙂 Aşağıda instagram sayfamızdan alıntıladığımız bazı güzel anılarımız var. Sen de buna ortak olmak istemez misin? O zaman Takip Et!

SÖZCÜ | ADANA BÖREĞİ İLE 1,5 YILDA 35 ŞUBEYE ULAŞTI

Chef Börek / SÖZCÜ | ADANA BÖREĞİ İLE 1,5 YILDA 35 ŞUBEYE ULAŞTI

Üç peynirle hazırladığı Adana böreğini farklı lezzetlerle buluşturarak müşterilerine sunan Chef Börek, yaklaşık 1,5 yıl önce adım attığı sektörde 35 şubeye ulaştı.

Üç peynirli Adana böreği yaparak sektöre giren ve rakiplerinden farklı olarak tereyağ yerine sade yağ, 8 kat yufka yerine 18 kat baklavalık hamuru kullanan ve inovatif yaklaşımı ile kıymalı, ıspanaklı böreğin yanı sıra pastırmalı, çikolatalı böreklerle dikkat çeken Chef Börek, 1,5 yılda sektörün iddialı oyuncularından biri haline geldi.

“Böreğin Şefi” sloganı ile adım attığı börek dünyasına her geçen gün yeni tatlar kazandıran Chef Börek, 35 şubeye ulaşarak İstanbul’un hemen hemen her semtinde faaliyet göstermeye başladı. Önümüzdeki yıl İstanbul’daki büyümesinin yanı sıra diğer illerde de şubeleşme atağına başlayacak olan Chef Börek, farklı tatlar da eklemeye başladı.

Haberin Devamı İçin Lütfen Tıklayınız…

Date

5 Aralık 2019

Category

Gazeteler

Call Now ButtonBayilik İçin Hemen Arayın!