Üç peynirli Adana böreği yaparak sektöre giren ve rakiplerinden farklı olarak tereyağ yerine sade yağ, 8 kat yufka yerine 18 kat baklavalık hamuru kullanan ve inovatif yaklaşımı ile kıymalı, ıspanaklı böreğin yanısıra pastırmalı, çikolatalı böreklerle müşterilerin gönüllerini fetheden Chef Börek, 1,5 yılda sektörün en iddialı oyuncularından biri haline geldi.

Kahve de olacak, tatlı da
Faaliyete geçtikten kısa bir süre sonra Boşnak böreğini de müşterilerinin damak zevkine sunan Chef Börek, bu konuda da başarısını ispat edince, yeni yılda yeni konsepti ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bundan böyle Chef Börek mağazalarında Adana ve Boşnak böreklerinin yanında sandviç çeşitleri, hamurlu tatlılar ve çok özel kahveler de bulunacak. Müşteriler istekleri doğrultusunda hazırlanan sandviçlerin keyfini çıkartırken, kahve müdavimleri de artık Chef Börek’ten ayrılmayacak.
Chef Börek Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kaya, “Müşterilerimize hoşlanacakları yeni lezzetler sunmaya devam edeceğimizi söylemiştik ve bu sözümüzü tutuyoruz. Müşterilerimiz her zaman olduğu gibi kaliteli ve hijyenik gıdaya dair aradıkları her ürünü bizim şubelerimizden temin edebilecekler. Yeni konseptimizde müşterilerden gelen talep doğrultusunda özel olarak hazırladığımız sandviç satışlarına başladık.