Merhaba!
Bu gün nasılsın? Biz gördüğün gibi 🙂 Aşağıda instagram sayfamızdan alıntıladığımız bazı güzel anılarımız var. Sen de buna ortak olmak istemez misin? O zaman Takip Et!

Yeni Esnaf | ADANA BÖREĞİ İLE 1,5 YILDA 35 ŞUBEYE ULAŞTI

Chef Börek / Yeni Esnaf | ADANA BÖREĞİ İLE 1,5 YILDA 35 ŞUBEYE ULAŞTI

Özel olarak hazırladığı Adana böreğini farklı lezzetlerle buluşturarak müşterilerine sunan Chef Börek, yaklaşık 1,5 yıl önce adım attığı sektörde, 35 şubeli bir deve dönüştü

Yeni yılı; sandviçli, tatlılı ve kahveli yeni konsepti ile karşılıyor

Üç peynirli Adana böreği yaparak sektöre giren ve rakiplerinden farklı olarak tereyağ yerine sade yağ, 8 kat yufka yerine 18 kat baklavalık hamuru kullanan ve inovatif yaklaşımı ile kıymalı, ıspanaklı böreğin yanısıra pastırmalı, çikolatalı böreklerle müşterilerin gönüllerini fetheden Chef Börek, 1,5 yılda sektörün en iddialı oyuncularından biri haline geldi.

“Böreğin Şefi” sloganı ile adım attığı börek dünyasına her geçen gün yeni tatlar kazandıran Chef Börek, 35 şubeye ulaşarak İstanbul’un hemen hemen her semtinde faaliyet göstermeye başladı. Önümüzdeki yıl İstanbul’daki büyümesinin yanısıra diğer illerde de şubeleşme atağına başlayacak olan Chef Börek, kalite odaklı konseptine farklı tatlar da eklemeye başladı.

Haberin Devamı İçin Lütfen Tıklayın…

Date

5 Aralık 2019

Category

Gazeteler

Call Now ButtonBayilik İçin Hemen Arayın!